۵ تلفن برتر بی سیم یالینک

۵ تلفن برتر بی سیم یالینک

بدون شک گوشی های هوشمند بی سیم یکی از جذاب ترین راهکارهای سازمانی برای مجموعه هایی است که نیاز به استفاده از تلفن به صورت بی سیم بدون داشتن مشکلات وای فای های سازمانی را در خود احساس می کنند. ارائه صدای با کیفیت خوب برای کارمندان و پرسنلی که در محیط کار نیاز به حرکت و استفاده از تلفن دارند می تواند بیشترین دلیل برای استفاده از این نوع تلفن ها باشد.

شرکت یالینک به عنوان یکی از برجسته ترین شرکتهای فعال در زمینه voip در جهان(فعال در بیش از ۱۴۰ کشور) همیشه گزینه های جذابی برای سناریو ها و درخواستهای مشتریان خود ارائه میکنه ، هندستها و بیس های مختلف ارائه شده در این سالها توسط شرکت یلینک گویای طرز تفکر این شرکت در ارتباط با آینده سیستمهای تلفنی بی سیم می باشد.

محصولات دکت یالینک شامل هندست، بیس (با قابلیت جوین شدن چند بیس به هم /بدون قابلیت جوین شدن) و ریپیتر می باشند که به صورت ترکیبی و تکی در پکیج های مختلف برای سناریوهای موردنیاز قابل تهیه میباشند.

در این مقاله پکیج های مورداستفاده در فضاهای کوچک و متوسط معرفی گردیده اند ، جهت دریافت اطلاعات و تهیه محصولات یلینک برای شرکتهای بزرگ (بدون محدودیت فضای پوشش دهی) میتوانید از سایر مطالب موجود در سایت آی تی ویترین استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.